Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Dom wolno stojący z możliwością bliźniaczenia, z poddaszem użytkowym, z garażem, z kominkiem.

Wygodna rodzinna siedziba. Do budowy tego domu nie trzeba zachęcać. Inwestorzy docenią ładną i zarazem skromną bryłę oraz wygodne wnętrze. Mało skomplikowana architektura gwarantuje sprawną budowę, oszczędność kosztów i łatwe dopasowanie do otaczającego krajobrazu. Prostej bryle wdzięku dodają drewniane elementy elewacji oraz lukarna, podkreślająca wejście. Wygodę mieszkania dużej, nawet wielopokoleniowej rodzinnie zapewnia funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni. Na parterze od frontu znajduje się wygodna kuchnia - jasna i ustawna, w której można w wydzielić kącik jadalny. Na spiżarnię zagospodarowano przestrzeń pod schodami. Ładny, przestronny hol zaprasza do salonu. To serce domu. Tutaj możemy spędzać wspólnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Latem warto przenieść się na częściowo zadaszony taras. W prawym skrzydle domu od frontu umieszczono garaż, a od strony ogrodu sypialnię dla rodziców lub dziadków. Jest też tu łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Poddasze to typowa cześć nocna, z czterema sypialniami i łazienką.

W projekcie, w części opisu technicznego, zawarty jest zapis, zgodnie z którym autor projektu upoważnia (bezterminowo) innych projektantów, do dokonywania - na ich odpowiedzialność - wszelakich zmian w dokumentacji. Wszystkie zmiany muszą być wprowadzone przez uprawnionego projektanta, którego może wybrać Inwestor kupujący projekt.

parterowy z poddaszem użytkowym, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Wysokość w kalenicy:8.61 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Wysokość pomieszczeń parteru:2.66 m
Wysokość pomieszczeń poddasza:0.76 / 2.65 m
Powierzchnia całkowita:204.80 m2
Powierzchnia użytkowa:150.10 m2
Powierzchnia zabudowy:123.60 m2
Kubatura:726.50 m3
Garaż / wiata (stanowiska):1
Liczba pokoi:6
Minimalne wymiary działki:17,5 x 21,7 m
Wymagane wymiary działki:17,5 x 22,1 m
Autor projektu:arch. Przemysław Biryło, arch. Magdalena Ryłko
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
2490.00 Cena:
RZUTY C131d Delikatny - wariant IV
Rzuty C131d Delikatny - wariant IV
Rzuty C131d Delikatny - wariant IV
wstecz ...
«   | 1 | 2 |