Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


!!UWAGA!!
Ze względów organizacyjnych sprzedaż projektów wstrzymana w okresie 15.06.2020 - 30.07.2020

Projekt budynku gastronomicznego z zapleczem noclegowym i mieszkaniem właściciela, pełniący funkcję domu weselnego lub restauracji K-58, parterowy poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Budynek może również pełnić funkcje pensjonatu, motelu lub zajazdu.
Program:
Część usługowa:sala konsumpcyjna dla 110os, kuchnia, zaplecze kuchenne, zaplecze sanitarne, zaplecze socjalne, zaplecze magazynowe, kotłownia na paliwo stałe, skład opału, 10 pokoi dwuosobowych z łazienkami, garaż dwustanowiskowy.
Część mieszkalna: .kuchnia letnia, salon, pokój z aneksem, łazienka, WC, garaż.

  • Rodzaj ogrzewania: paliwo stałe
  • Wskaźnik energii pierwotnej: 63.05 kWh/(m2·rok)
K-58 To ciekawa propozycja dla inwestorów szukających projektu, który pozwoli im na prowadzenie biznesu i mieszkanie w jednym budynku. Ten projekt budynku gastronomicznego z zapleczem noclegowym posiada wydzieloną część mieszkalną na parterze i poddaszu. Dużym atutem K-58 jest obecność pełnego podpiwniczenia, w którym zaprojektowaliśmy między innymi garaże i pomieszczenia gospodarcze. Tradycyjna architektura, łączy się w nim z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Na dachu przewidziana jest instalacja solarna, a w sali bankietowej wentylacja z rekuperacją.
K-58 Ma prostą bryłę na planie prostokąta, w której częścią dominującą jest wysunięcie w elewacji frontowej. Po obu stronach wysunięcia zaplanowaliśmy eleganckie tarasy dla gości, gdzie w cieplejszych miesiącach można urządzić ogródki restauracyjne. W elewacji ogrodowej elementem wyróżniającym się są dwie symetrycznie rozmieszczone lukarny balkonowe doświetlające mieszkanie właściciela i jeden z pokoi dla gości. K-58 można realizować na działkach ze spadem, minimalna wymagana szerokość działki to 29.1 m.
Projekt posiada pełne podpiwniczenie. Zaprojektowaliśmy w nim część przeznaczoną dla właściciela z osobnym wejściem w elewacji bocznej. Składa się na nią: kuchnia letnia, garaż dwustanowiskowy i łazienka. W drugiej części są pomieszczenia potrzebne do obsługi pensjonatu, głównie zaplecze kuchni i pomieszczenie gospodarczo techniczne. W programie jest także drugi garaż dwustanowiskowy. Na parterze większą część powierzchni zajmuje duża sala bankietowa na 110 osób. Do jej obsługi przygotowana jest kuchnia z rozdzielnią kelnerską. Część mieszkalna właściciela jest zupełnie odseparowana od części komercyjnej dzięki czemu może on w spokoju prowadzić życie rodzinne.
Na poddaszu zaprojektowaliśmy pokoje noclegowe dla gości i część sypialną mieszkania właściciela. Do dyspozycji odwiedzających pensjonat jest dziesięć pokoi dwuosobowych z łazienkami. Pracownicy obiektu będą mieć do dyspozycji pomieszczenie socjalne oraz niezbędne do utrzymania czystości w pokojach pomieszczenia pomocnicze (magazyny bielizny czystej, brudnej, pom. porządkowe).

ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
- projekt architektoniczny budowlany
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, gaz, wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna kuchni,
wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna z rekuperacją sali bankietowej, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne, instalacja solarna)
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłączniki prądu, oświetlenie ewakuacyjne)
- projektowana charakterystyka energetyczna budynku
- zestawienie materiałów budowlanych
- zestawienie elementów więźby dachowej

- zgoda na zmiany w projekcie
Zakup projektu: wpłata na konto bankowe.
parterowy z poddaszem podpiwniczony, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:12.52 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Powierzchnia użytkowa:1004.80 m2
Powierzchnia zabudowy:506.00 m2
Kubatura:4240.10 m3
Garaż / wiata (stanowiska):4
Liczba pokoi:67
Liczba kuchni:2
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola, Jaromir Mruk
Orientacyjny koszt budowy:Powyżej 500.000 zł
Piwnica
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
13000.00 Cena:
RZUTY K-58 Pensjonat Hotel
Rzuty K-58 Pensjonat Hotel
Rzuty K-58 Pensjonat Hotel
Rzuty K-58 Pensjonat Hotel
PRZEKROJE K-58 Pensjonat Hotel
Przekrój projektu K-58 Pensjonat Hotel
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 107 |