Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Zu9 został stworzony specjalnie z myślą o lokalu usługowym. Gdy przekroczymy próg sieni, powita nas w holu promienny uśmiech recepcjonistki. Z tyłu za wnęką recepcyjną, w kolejnym holu możemy umieścić regał na przydatne dokumenty lub inne rzeczy potrzebne dla zaplecza recepcyjnego. Z prawej strony przy wejściu mamy przestronną, zawsze widną salę konferencyjną. Jej duże przeszklenia przechodząc przez dwie kondygnacje znakomicie doświetlają wnętrza. Dwa dyrektorskie gabinety umieszczono na parterze w myśl przysłowia „pańskie oko konia tuczy”… Mogą służyć również jako sale konferencyjne lub gabinety spotkań z klientami.

Dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze, zaplecze kuchenne, schowek i zadaszony taras, na którym można się przez chwilę zrelaksować, zostały uwzględnione z myślą o zapleczu socjalnym dla zatrudnionych.

Piętro to głównie pokój open-space, wyposażony w stanowiska pracy dla pracowników. Garderobę celowo zaprojektowano na górze, aby przychodzący do firmy petenci nie byli narażeni na brak estetyki w wejściowym holu, a pracownicy na to, że ich odzienia wierzchnie zdematerializują się w „cudowny sposób”.

Trzy gabinety kierownicze, lub gabinety pracy dla urządzeń ksera, drukarek i in. mogą zostać przekształcone w dowolne inne potrzebne pomieszczenie firmowe.

Przestronny taras został zaprojektowany z myślą o możliwości szybkiego przewietrzenia dużej powierzchni open-space. Pracownicy mogą również w czasie krótkiej przerwy wyjść na taras aby dotlenić się świeżym powietrzem bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku i tracenia dodatkowego czasu na zakładanie kurtek i zmianę obuwia.

Projekt Zu9 ma łączną powierzchnię ok. 269m2 i zawiera wszystkie potrzebne pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli zastanawiasz się nad budową lokalu użytkowego, Zu9 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Termin realizacji zamówienia ok.40 dni roboczych po zaksięgowaniu na koncie bankowym wpłaty za projekt.

piętrowy, współczesne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach płaski
Wysokość w kalenicy:9.90 m
Kąt nachylenia dachu:2 °
Powierzchnia połaci:154
Powierzchnia użytkowa:303.00 m2
Powierzchnia zabudowy:234.00 m2
Kubatura:1378.01 m3
Minimalne wymiary działki:23.56m x 25.49m
Termin realizacji zamówienia:Tel.
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
19400.00 Cena:
RZUTY Zu9 Biuro Usługi
Rzuty Zu9 Biuro Usługi
Rzuty Zu9 Biuro Usługi
Usytuowanie Zu9 Biuro Usługi
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 110 |